Menu

Giełda zakładów bukmacherskich

Będąc na forum bukmacherskim i słysząc o giełdzie zastanawiamy się czy dany gracz nie pomylił czasem strony. Po pewnym czasie zdajemy sobie jednak sprawę, że istnieje coś takiego jak giełda Betfair i dzięki niej jesteśmy w stanie zarabiać o wiele więcej na zakładach bukmacherskich niż dotychczas. Jak działa? Dzięki niej jesteśmy w stanie sprawdzić wkłady niemal na każde zdarzenie.

Zatem możemy sprawdzić jakie są wpłaty na to, która drużyna ma wygrać całe spotkanie, ile ma być goli w pierwszej połowie, itd. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie piłki nożnej. Równie dobrze możemy podpierać się giełdą w innych dyscyplinach sportowych – tenisie, siatkówce, koszykówce, a nawet w wyścigach konnych i wielu innych.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz 115 zł (cashback) + 400 zł - więcej na fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz 20 zł za rejestrację + 1000 zł - więcej na lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na totolotek.pl

Jednak wszystko byłoby zbyt proste, gdybyśmy wchodzili na dane spotkanie i zauważając podejrzanie wysoką wpłatę wygrywali wszystko.

 

Analiza to podstawa

Analizując wykresy i wpłaty należy zauważyć, że mamy dwie opcje „lay” i „back”. Jedna z nich oznacza, że dano zdarzenie się nie wydarzy, z kolei drugie – tak. Tu jest pierwszy przysłowiowy haczyk. Poza tym od jakich wpłat należy zauważyć, że spotkanie jest podejrzane?

Tutaj nie ma szablonu, według którego cały czas będziemy działać tak samo. Na jedną ligę wysokie wpłaty to już 5 tysięcy Euro, a na inne ten pułap zaczyna się dopiero od 15-20 tysięcy Euro. Należy również sprawdzać czy była to jednorazowa wpłata, a może co jakiś czas ludzie dokładają pieniądze.

 

Czy opierając się o giełdę będziemy wygrywać?

Z pewnością nie. Ale warto zaznaczyć, że podejmując naukę możemy wiele zyskać. Na pewno zauważymy pewny wzrost naszych zarobków. Na początku polecamy jednak naukę podstawowych pojęć i poruszania się po giełdzie Betfair.

Super bonus! Do 1000zł na start! Obstaw teraz i odbierz bonus

Z biegiem czasu z pewnością dojdziemy do perfekcji i będziemy o wiele pewniejszych swoich bukmacherskich wyborów. Obecnie coraz więcej graczy przekonuje się, że sport nie jest czysty i niekiedy wręcz ogromne wpłaty mają swoje uzasadnienie. Nie każdy mecz jest ustawiony i nie zawsze te wpłaty zauważymy. Mimo to warto poświęcić swój wolny czas na poznanie tajników giełdy Betfair.