Menu

Limity bukmacherskie – co trzeba o nich wiedzieć

Teraz coś o progach u legalnych bukmacherów świadczących zakłady piłkarskie w Kraju. Należałoby posiadać wiedzę jak wygląda casus z limitami w trakcie obstawiania spotkań przez internet. Oto kilka obowiązujących informacji …

Obowiązująca od 2017 roku aktualizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych dołożyła na spółki bukmacherskie szereg nowych zobowiązań. Pewnym z nich jest potrzeba zastosowania tzw. statutu odpowiedzialnej rozgrywki. Przykładowo Fortuna jako pierwotny ustawowo funkcjonujący w Kraju bukmacher wcielił w życie nader istotne zapisy ustawy w zakresie użytkowania nadmienionego statutu.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz 115 zł (cashback) + 400 zł - więcej na fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz 20 zł za rejestrację + 1000 zł - więcej na lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na totolotek.pl

Limity u bukmacherów

W opinii prawodawcy zadaniem statutu uczciwej rozgrywki jest ubezpieczenie graczy zakładów przed ujemnymi owocami hazardu. Skutkiem tego na stronach wirtualnych bukmacherów odnalazły się wiadomości o niebezpieczeństwie złączonym z hazardem, zakazie rozgrywki dla osób poniżej 18 roku życia także nazwy spółek oferujących asystę jednostkom z problemami hazardowymi wespół z linkami do ich stron www.

Punkt 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych także poniektórych innych zaryzykuj” wytyczył tudzież organizatorom zakładów wzajemnych nadzwyczaj celne żądania dotyczącego tego, w jaki sposób egzekwowane powinny być artykuły dotyczące uczciwej rozgrywki. To nie wyłącznie należyte metody kontroli obstawiającego, lecz także np. umożliwienie graczom zakładów kontroli swojej aktywności na stronie internetowej bukmachera.

Spełniając wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona wcześniej Fortuna stworzyła kodeks uczciwej gry, jaki 20 listopada 2017 roku został zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów.

PROMOCJA w FORTUNIE: Zgarnij 115 zł na darmowy zakład + 400 zł za wpłatę!

W następnym kroku dla przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spomiędzy prawnie działających w Kraju bukmacherów, zaakceptował swoim graczom formułowanie limitów bukmacherskich czasu oraz kwot ustalanych na zakłady u bukmachera. Użytkownik może zaakceptować limit u bukmachera wskazany jako „graj bez ryzyka” bądź skonfigurować swój, odpowiadający swoistym potrzebom.

Postępowanie w zakresie obowiązującego w Kraju prawa to dla jakiegokolwiek bukmachera on-line z licencją podstawa. Dokładają oni wszelakich starań, aby wdrażane przez nich zmiany spełniały warunki ustawy hazardowej, a równolegle nie zakłócały graczom zabawy. Ustalenie pułapów na grę pochłania przykładowo na www.fortuna.pl nie więcej niźli kilkanaście sekund – powiada Konrad Komarczuk, dyrektor Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Tryb ustalania limitów u bukmacherów została uwzględniona do przebiegu rejestracji nowego użytkownika. Klienci posiadający już własne konto w portalu dla zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu doprowadzić do końca rejestrację u bukmachera on line, a w następnej kolejności wejść w sekcję „Limity użytkownika” albo przejść do zakładki „Limity użytkownika” w ustawieniach konta typującego.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz 115 zł (cashback) + 400 zł - więcej na fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz 20 zł za rejestrację + 1000 zł - więcej na lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł + 500 zł - więcej na totolotek.pl

Dlatego powinno się skonfigurować limity na zakładach sportowych już teraz żeby … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Legalni bukmacherzy w Polsce