Menu
Odbierz teraz 10zł Wystarczy sama rejestracja bez wpłaty (depozytu).

Początki na zakładach bukmacherskich

Czego możemy spodziewać się od zakładów bukmacherskich? Z pewnością wielu chwil emocji. Sport sam w sobie to już emocje, a kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze to spodziewać się możemy niemal wybuchów radości, ale również smutku czy złości do siebie samych, dlaczego zdecydowaliśmy się obstawić dany mecz.

Jakie są początki na zakładach bukmacherskich pomijając towarzyszące nam niemal zawsze emocje?

Przed nami przede wszystkim rejestracja u bukmachera. To niezbędne jeśli myśli o obstawianiu meczów. Potem wystarczy wykonać swój pierwszy depozyt i możemy na poważnie zacząć typować mecze. I dopiero tutaj zaczyna się cała zabawa. Jeśli nie mamy żadnego pojęcia o zespołach i zawodnikach to może być trudno. Podstawą jest znanie reguł danej dyscypliny sportowej byśmy mieli pewne odniesienie do kursów.

 

Od czego zacząć obstawianie meczów

W innym wypadku nie warto obstawiać mecze, ponieważ może nas to jedynie uzależnić i wciągnąć w wir przegrywania pieniędzy. Bo wcale przecież nie mówimy o tym, by samemu siedzieć i analizować mecze. Istnieje wiele grup i osób, którzy oczywiście za odpowiednią opłatą będą nam przesyłać typy. Takie grupy są, chociaż w sieci krąży wiele oszustów.

Dlatego warto sprawdzić na wszystkie możliwe sposoby wiarygodność zanim im zapłacimy.

Ekstra bonus! 20 zł bez wpłaty + 500 zł za wpłatę. Odbierz teraz

Bywają grupy, które co miesiąc mają pewny zysk. To bardzo ciekawe rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że sami nie musimy poświęcać temu zbyt wiele czasu. Niezależnie od wszystko na początku będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i pracować nad swoimi emocjami. Głównie dlatego, że nie będziemy mieć w pełni wypracowanej strategii, a przez to zapewne będziemy obstawiać dużo meczów i w najlepszej sytuacji nie stracimy pieniędzy.

 

Jak grać by nie przegrywać na zakładach bukmacherskich

Porażki są tu wliczone. Najważniejsze jest jednak to, aby każdy przegrany zakład przeanalizować. By w przyszłości nie popełnić takiego błędu. A nie zawsze musi być to również nasza pomyłka. Przez ten czas spotkamy z pewnością ludzi, którzy jak my poświęcają dużo czasu na zakłady bukmacherskie. Warto chociażby obserwować fora bukmacherskie, z których również dowiemy się wiele ciekawych rzeczy.

I nie chodzi tu wcale o gotowe typy. Warto sobie w tym czasie założyć pewną poprzeczką. Jeśli zauważmy, że to nie jest dla nas warto po tym czasie definitywnie zrezygnować z typowania meczów.

PROMOCJA w FORTUNIE: Kliknij po 10 zł za rejestrację + 400 zł za wpłatę!

Jeśli jednak czujemy, że coś zmienia się w naszym podejściu warto kontynuować grę i jeszcze bardziej zgłębiać tajniki własnej strategii. Z biegiem czasu stawiajmy mniej zakładów, ale za większe kwoty. Dzięki temu nie będziemy spędzać tak długo czasu na stronie bukmachera.