Menu

Bonus przy rejestracji eTOTO

Świetna oferta na start od bukmachera eTOTO! 200% za depozyt dla nowo otwierających konta graczy. Odbierz 1000 zł w bonusach. Tego typu oferta nie pojawia się często wśród krajowych bukmacherów w necie stąd należałoby przypatrzyć się jej od początku do końca. Bo warto!

Premia przy zakładaniu konta to raczej reguła wśród bukmacherów w Kraju, jednak ażeby zapewniać ludziom 200 procent za ich depozyt – to trudno coś takiego wyszperać wśród innych promocji na start. Jedynie totolotek.pl oraz lvbet.pl proponują ponad 1000 złotych w bonusach w trakcie rejestracji, jednak to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady propozycji na start

Jak wspomnieliśmy niedawno przytoczony legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny przedłożył pionierską promocję na start, w miejsce wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy propozycję Sięgnij po 1000 złotych od eTOTO.
Spoglądając na potężne zainteresowanie promocjami u bukmacherów w Kraju wśród obstawiających pojedynki spółka bukmacherska eTOTO postanowiła wystartować z najlepszą promocją dla typerów przy zakładaniu konta. Poniżej pokazaliśmy trochę wiadomości odnośnie oryginalnej propozycji na start:

W następnej ofercie na początek Zgarnij 1000 zł, gracz za własne dwa pierwsze depozyty zdobyć zdoła aż 1000 złotych:
– główny przelew na konto grającego będzie podwyższony o 200% do 100 złotych (oznacza to wystarczy przelew 50 złotych, żeby pozyskać 100 złotych), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnie przyjmujących zakłady w Polsce. Nie ma możliwości wyszukać bukmachera jaki powiększa wpłatę o takiż procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– kolejny przelew na konto grającego zostanie podwyższony o 100 procent do realnie 900 złotych !

Stąd całkowicie klient za własne 2 pierwotne przekazy zdoła zdobyć 1000 zł.

Z promocji mogą skorzystać wszelcy obstawiający, jacy wciąż nie wykonali pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (zdołają pozyskać obydwa bonusy) bądź drugiej wpłaty (zdołają otrzymać wtóry bonus), niezależnie od czasu otwarcie konta obstawiającego.

W momencie pytań warto sprawdzić warunki promocji na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!