Menu

Bonusy bukmacherskie – TOP 3 najlepszych promocji na start

Bukmacherskie bonusy na start to bez dwóch zdań chwyt marketingowy każdego bukmachera. Jeszcze wcześniej, kiedy mieliśmy dostęp również do nielegalnych bukmacherów mogliśmy wręcz przebierać w różnorodnych bonusach na start.

Dzisiaj czyli w 2018 rokumamy kilku legalnych bukmacherów, ale każdy z nich oferuje nam bonus na start i to nie byle jaki. Patrząc na jego wysokość możemy w niektórych sytuacjach wyjść jeszcze lepiej niżeli w przypadku nielegalnych bukmacherów.

 

Który bonus bukmacherski wybrać?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że pomijając kwoty mamy do czynienia z różnymi typami bonusów. Najczęściej bukmacherzy oferują nam bonus od depozytu – tutaj możemy liczyć nawet na dodatkowe 1000 złotych. Mamy również możliwość zawarcia zakładu bez ryzyka.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Ale również freebety – te najczęściej nie przekraczają 20 złotych. Co musimy wiedzieć o bonusie powitalnym?

Przede wszystkim to, że stworzony jest do niego oddzielny regulamin. To właśnie w nim znajdziemy wszystko to co musimy wiedzieć o naszym bonusie na start. Powinny być tka umieszczone takie informacje jak: minimalna lub maksymalna wartość bonusu, warunki obrotu bonusem, jak aktywować bonus, itd. Pomimo tego, że tego tekstu jest niekiedy sporo do przeczytania to i tak warto zainwestować nieco czasu i go przeczytać.

Musimy bowiem wiedzieć, że dla każdego bukmachera bonus to chwyt marketingowy mający na celu zwabienie nowych graczy. O ile freebet otrzymujemy zazwyczaj od razu po pozytywnej weryfikacji konta to już z pozostałymi bonusami wiele graczy ma problem. Poprzez niedoczytanie regulaminu możemy sprawić, że pomijając pewne założenia możemy stracić szansę na dodatkowe pieniądze.

Nowy bukmacher

Niestety bukmacherzy od tak nie dadzą nam tych pieniędzy. Często dochodzi również do tego, że warunki obrotu bonusem są tak trudne, że mało któremu początkującemu graczowi udaje się uzyskać obiecane pieniądze.

Dodatkowo zwracajmy uwagę czy już podczas rejestracji nie należy podać kodu bonusu. Brak jego podania na tym etapie może zupełnie skreślić nasze szanse na jego uzyskanie – te najczęściej dotyczy freebetów. Jakby jednak nie było podstawą jest przeczytanie regulaminu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl