Menu

EKSPERT+ w Fortunie – jak obstawiać u legalnego bukmachera

Legalny bukmacher on-line Fortuna wzmaga jesienną ofensywę produktową i co chwila rozszerza ofertę dla klientów mecze przez internet.

Parę dni po powiększeniu zakresu wygranej na jednym kuponiku do 601 000 ZŁ – inkorporuje kolejne ulepszenie – EKSPERT+.

Ta atrakcja pozwoli Typującym na podniesienie osobistej wygranej – nawet do 33% oraz na uzyskanie dodatku – chociażby do pięć 000 ZŁ.

Za to produkt EKSPERT+ to typ zakładu wzajemnego 1×2, w jakim Użytkownik może obstawić od ośmiu do chociażby 20 wydarzeń sportowych, w głównej mierze dotyczących spotkań futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też kolejnych rozgrywek kontynentalnych.
Jeżeli chodzi o precyzyjną liczbę wariantów na kuponie może on zyskać dodatek do prawdopodobnej triumfu:

– 8 i 9 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej),
– 10 i 11 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do zwycięstwa.

Nadto, jeżeli graczowi uda się zakreślić dobrze wszelkie zdarzenia, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody sumuje się dodatek pięć tysięcy ZŁ (do rozdziału między wszelakich obstawiających jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

 

EKSPERT+ w Fortunie

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych poprzez Fortunę w toku listopadowej operacji „Produkt+”. W ostatnim tygodniu raportowaliśmy o powiększeniu limitu wygranej na 1 kwicie – do 601 000 ZŁ, co jest teraz najwyższą możliwą wygraną w Kraju proponowaną poprzez legalnego bukmachera.

Poza tym mamy dla Ciebie niezwykłe wiadomości, ponieważ w nadchodzącym tygodniu przedłożona zostanie kolejna nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Typujących tegoż bukmachera internetowego.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl