Menu

Czy bukmacher ComeON jest legalny?

Wielkich bukmacherów w Kraju bez ustanku nam brakuje i wielu z owych którzy swego czasu funkcjonowali na naszym rynku bukmacherskim już nie oferują zakładów sportowych dla rodaków. Jednakże powoli się to zmienia i paru dużych bukmacherów implikuje o krajową koncesję MINISTERSTWA FINANSÓW i ją … dostaje!

Super iż możemy Was zawiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 następny bukmacher dostał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. z Warszawy.

Nowy z koncesją bukmacher ComeON

Niniejsza spółka bukmacherska ubiegała się o pozyskanie licencji przez wiele więcej niż 6 miesięcy, spełniając każde warunki jakie pojawiły się w zapisach ustawy o grach hazardowych online, zdobyła licencję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w firmie posiada szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino oraz wspólnikiem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz paru innych.

Instytucja Cherry AB połączona jest z biznesem gier online od niesłychanie dawna. Owa jednostka oferuje gry online w tym zakłady bukmacherskie, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, robienie gier. Przytoczona firma zajmuje się nabywcami w Europie a co więcej jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Co myślę o ComeOn

Konkurencja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była zasadna! To rozumie się samo przez się! Niemniej jednak iż tak fajna marka na rynku europejskim wkroczy do naszego Kraju przed takimi spółkami jak bet365 czy Unibet to na ten moment jest kompletne zdziwienie.
O legalnym buku (bo tak wolno napisać) ComeOn mam tylko rzetelne zdanie. Od chwili gdy weszli do Polski kilka lat wstecz, pamiętam iż ich support tudzież propozycja dla typujących były na wyróżniającym się pułapie i pozostaje Nam tylko mniemać iż tak będzie u nas.

Bonusy w ComeOn

W paru krajach Europy, jednak i pewnie w Polsce także będzie osiągalny bonus od depozytu – szablonowe 100% za początkową wpłatę na konto gracza. Więcej niedługo na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl