Menu

Zakłady bukmacherskie eToto

Ocena
  • Oferta zakładów
  • Bonusy i promocje
  • Czytelność strony
  • Obsługa klienta
  • Ocena gości
4.0

Czy można mieć konta u kilku bukmacherów? Tak. I to naprawdę wielkie szczęście, ponieważ w dobie legalnych bukmacherów ciężko byłoby jeszcze obstawiać mecze tylko i wyłącznie u jednego z nich. Jeśli dotychczas zarabialiśmy na zakładach bukmacherskich to te zyski były diametralnie niższe gdybyśmy mieli grać tylko u takiego bukmachera jakim jest chociażby etoto.pl.

Absolutnie nie chodzi tutaj o wypisywanie niepochlebnych opinii na jego temat.

Pytanie brzmi jednak „czy warto grać na zakładach w Etoto?”

Bez wątpienia ma on swoje wady i zalety. Czy jednak tych zalet jest więcej i Etoto jest godny naszej uwagi?

Czytając o nim możemy mieć wrażenie, że nie może być lepiej. Ów legalny bukmacher online oferuje nam zawieranie zakładów bukmacherskich na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych. Dalej widać już jednak przeszkody.

Jeśli chcemy grać w punktach stacjonarnych to jest ich w Polsce dość mało i może okazać się, że w pobliżu naszego miejsca zamieszkania po prostu takowego nie ma. W tym przypadku obstawianie zakładów bukmacherskich może być nieco skomplikowane.

Zakłady bukmacherskie przez internet

Nieco lepiej wygląda typowanie na stronie internetowej. Dla nowych graczy kierowany jest jeden z najwyższych bonusów powitalnych, który wynosi do 500 złotych plus do tego okresowo jest oferowany bonus bez depozytu!

Nie łudźmy się jednak, że otrzymamy od razu taką gotówkę na konto. Najpierw musimy spełnić dane warunki, które nie są dość trudne. Przechodząc do oferty możemy tu obstawiać przed meczowo oraz w trakcie meczów. Zakłady LIVE są oferowane dopiero od niedawna dlatego ciężko powiedzieć czy wsszystko działa w nich jak należy – ale ufamy że po zmianie softu bukmacher ma je na o wiele wyższym poziomie niż dotychczas.

 

Opinie o eTOTO

Kursy również nie wyszczególniają się niczym nadzwyczajnym. Bukmacher Etoto to bukmacher mocno przeciętny. Naprawdę mało jest graczy, którzy grają tutaj nawet z doskoku. Ciężko również powiedzieć, żeby stanowił on uzupełnienie dla innych legalnych bukmacherów.

Opinie o bukmacherze etoto.pl są raczej neutralne. Ale nie ma się co temu dziwić. Mało graczy ma tu swoje konto i z pewnością po części stąd to wynika. Odpowiadając na pytanie czy warto się tutaj rejestrować odpowiadamy oczywiście „TAK”.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Do zyskania mamy jeden z najwyższych bonusów startowych dla nowych graczy. I na tym właściwie może skończyć się nasza przygoda z tym bukmacherem. Jeśli już u konkurencji mamy limity to być może tutaj znajdziemy interesujące nas spotkanie.

Pamiętajmy tylko, że należy to zrobić przed jego rozpoczęciem, gdyż potem już nie będziemy mieli takich możliwości. Etoto.pl z pewnością nie jest dla graczy, którzy nadal poważnie traktują obstawianie zakładów bukmacherskich i chcą z tego żyć. Skierowany jest on głównie dla początkujących, którzy tratują to zajęcie rekreacyjnie.