Menu

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie są grą na pieniądze polegającą na wytypowaniu rezultatu spotkania sportowego (wskazanie zwycięzcy lub określenie, że w dane wydarzenie sportowe zakończy się remisem).

W Internecie jest coraz więcej serwisów bukmacherskich oferujących taką usługę (obstawiania meczy online), wystarczy zarejestrować się na stronie takiego bukmachera jak fortuna.pl czy totolotek.pl i wpłacić początkową kwotę na pierwsze zakłady. Administratorzy czy raczej bukmacherzy internetowi tych stron oferują różne udogodnienia dla początkujących graczy, na przykład dwu lub trzykrotne pomnożenie pierwszych wpłaconych pieniędzy lub zwrot pieniędzy w przypadku niepoprawnego wytypowania zwycięzcy (zwykle jest to czynność jednorazowa).

Bukmacherskie zakłady sportowe

Gracze mają do dyspozycji zakłady sportowe z wielu dyscyplin, między innymi: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, piłka siatkowa, tenis, golf, tenis stołowy, dyscypliny olimpijskie i wiele innych.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Zawodnicy mogą typować jedno wydarzenie sportowe, czyli tak zwany zakład pojedynczy, zakład kombinacyjny (trzeba wytypować kilka rezultatów), lub zakład systemowy polegający na wytypowaniu kilku rezultatów, jednak do wygranej wystarczy tylko część (wcześniej określona). Szanse na największe wygrane finansowe daje zakład kombinacyjny a najmniejsze zakład pojedynczy.