Menu

forBET – nowy bukmacher z mnóstwem promocji

Ocena
  • Oferta zakładów
  • Bonusy i promocje
  • Czytelność strony
  • Obsługa klienta
3.8

O legalnym bukmacherze forBET można powiedzieć, że to nowość na naszym rynku. Na polskim rynku dostępny od 2016 roku, choć jego staż międzynarodowy jest nieco dłuższy. Ciężko tu cokolwiek napisać złego o współpracy z tym bukmacherem.

Sam bukmacher ma polską licencję MF. I tyle właściwie możemy poczytać na niektórych stronach. Wchodząc na ich stronę internetową widzimy, że jest ona dosyć prosta – co jest na pewno atutem. Ilość dyscyplin sportowych z pewnością nie zachęca do rejestracji graczy, którzy mają już doświadczenie i chcą grać na wysokie stawki… choć mamy nadzieję że szybko się to zmieni (w sumie już to widać).

 

Zakłady bukmacherskie

Oczywiście znajdziemy tu piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie czy koszykówkę i parę innych dyscyplin. Jednak w sumie jest ich nieco ponad 10. Do sportów mniej popularnych w ogóle nie mamy dostępu. Również zaglądając do opcji postawienia zakładów nie mamy zbyt wielkich możliwości.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Mamy do wyboru tylko te najpopularniejsze. I właśnie to wielu graczy wymienia jako największą wadę tego bukmachera.

Owszem OddsRing ma niedługi staż. Mimo to ma wielką konkurencję jak choćby w postaci STS czy Fortuny i musi być przygotowany na to, aby móc z nimi konkurować. Na razie wygląda to dość słabo od strony zakładów bukmacherskich (ale się zmienia to z dnia na dzień).

 

Wpłaty i wypłaty w forBET

Co do depozytu to mamy kilka podstawowych opcji. Wpłaty i wypłaty są szybkie co dla wielu typerów jest dużym plusem dla forBET. Mamy również kilka możliwości kontaktu z supportem. Ciekawym tematem są tutaj również kursy. Wygląda na to, że bukmacher nie wystawia ich samodzielnie przez co później są problemy. Wielu graczy pisało, że ich zakłady zostały anulowane przez błędne ustalone kursy (sporadycznie ale się zdarzało).

Niestety takie działania nie powodują, że jesteśmy zachęceni do grania właśnie u nich tym bardziej, że u konkurencji jest lepiej.

 

Kolejną sprawą są limity. Z uwagi na fakt, że to dość „młody” bukmacher szybko nakłada je na nas. Cóż, z pewnością są i tacy, którzy znajdą w nim coś pozytywnego co da im zarobić. Z pewnością nie jest on przeznaczony dla doświadczonych graczy, którzy obracają dużą gotówką. Tutaj z pewnością będą mogli liczyć na szybkie limity.

 

Bonusy i promocje w forBET

Plusem forBET jest jednak wysoki bonus powitalny, który nie zdarza się u konkurencji. Obecnie można dostać nawet 600zł za pierwszą wpłatę.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Do tego bukmacher non stop przygotowuje dla swoich stałych klientów promocje (jak zwiększenie wygranej kwoty o 12% procent czy freebety na poszczególne atrakcyjne wydarzenia sportowe).