Jak działa cashback Betclic

Jak działa cashback Betclic

Dziś sprawdzimy jak działa bonus za rejestrację cashback Betclic’a…

Każda firma, która chce legalnie organizować w Polsce zakłady, musi dostosować się do polskich przepisów i wystąpić o licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów. Co więcej, osobne licencje są przyznawane bukmacherom organizującym zakłady w punktach stacjonarnych, a osobne dla tych dających możliwość grania przez Internet. Proces uzyskiwania licencji może czasem potrwać dość długo.

Zwłaszcza, że firmy muszą dostosować się do obowiązujących przepisów z prawnego punktu widzenia, co również nie musi dziać się z dnia na dzień. Tak było w przypadku Betclica i to właśnie dlatego ten znany już dobrze i lubiany przez graczy bukmacher kazał fanom na siebie czekać dość długo.

Ponadto, w międzyczasie na rynku wyrosła już coraz liczniejsza polska konkurencja, złożona z firm zarejestrowanych w naszym kraju i przystosowanych do nowych przepisów.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Cashback Betclic

Oczywiście, jak w przypadku innych bonusowych promocji, także i cashback bonus za rejestrację w Betclic zawiera wyznaczone warunki obrotu. Aby móc przenieść środki z salda bonusowego na główne, musimy najpierw obrócić czterokrotnie sumę naszej pierwszej wpłaty oraz bonusu.

De facto więc, trzeba zagrać za ośmiokrotność wniesionych środków. Chyba że wpłaciliśmy więcej niż limit 1 000 złotych. Wtedy kwotami branymi pod uwagę przy obliczaniu sumy obrotu są: nasz wpłacony tysiąc i tysiąc bonusowy. Maksymalnie więc obrotowi może podlegać kwota 8 000 złotych.

Na wykonanie wymaganego zapisami regulaminu obrotu mamy 90 dni. Jeżeli w tym czasie nam się to uda, środki automatycznie zostaną przeniesione z salda bonusowego na główne i będziemy mogli je wypłacić. Jeśli nie zdążymy, to środki znajdujące się na koncie bonusowym przepadają.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warto także pamiętać, by nie próbować wypłacić pieniędzy podarowanych nam przez firmę Betclic w ramach bonusu przed dokonaniem obrotu. W takim przypadku bowiem też będzie to oznaczało ich całkowitą utratę. Nie są to pieniądze podlegające natychmiastowej wypłacie, a przeznaczone do wnoszenia zakładów. W regulaminie zapisano więc, że zlecenie wypłaty, zanim suma pierwszego depozytu oraz bonusu zostaną obrócone czterokrotnie, będzie skutkowało przepadkiem środków bonusowych. Należy więc uważnie pilnować stanu swojego obrotu, by przez pomyłkę nie zlecić wypłaty zbyt wcześnie.

Regulamin promocji cashback  bonus za rejestrację w Betclic ma także określone wyłączenia rodzaju zakładów wliczanych do obrotu. Doświadczeni gracze znają je już także z ofert innych bukmacherów. I tak, do wymaganej jego zapisami kwoty obrotu nie wlicza się kolejno: zakładów na te same zdarzenia, na zdarzenia anulowane, zakładów systemowych oraz w pełni lub częściowo zaklasyfikowanych, a ponadto tych rozstrzygniętych wcześniej poprzez nasze zlecenie opcji cash out, którą Betclic ma także w swojej ofercie.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Leave a Reply

Your email address will not be published