Menu

Jak obstawiać mecze żeby wygrywać

Jak grać, stawiać kupony aby, nie przegrać pieniędzy u bukmachera w internecie?

Pewnie wiele osób nurtuje to pytanie i nie wie jak na nie odpowiedzieć w tym artykule podam kilka zasad, które mam nadzieje pomogą wam wygrywać pieniądze.

Jak obstawiać … poradnik bukmacherski

1. Pierwsza zasada: Zarazem chyba najważniejsza cierpliwość a mianowicie każdy mecz powinien być poparty solidną analizą tylko wtedy jest szansa na odniesienie sukcesu.

2. Druga zasada: Równie bardzo ważna chęć odegrania się większość graczy ma taki okres stawiania, że mecze nie wchodzą kupon za kuponem jest przegrany i wtedy za wszelką cenę chcą się odegrać co jest bardzo zgubne bo gracze wtedy nie myślą racjonalnie graja pod wpływem chwili nie dokładnie analizując mecze

3. Trzecia zasada: Stawiaj sporty tylko takie na których dobrze się znasz są tacy gracze którzy stawiają sporty na których się mało co znają pewnie zastanawiacie się dlaczego tak jest? Wpływa na to wiele czynników ale chyba najważniejszym jest to ze dany sport jest na fali można usłyszeć o nim w telewizji w radiu. Naturalnie jest to też okazja dla firm bukmacherskich które w swoich ofertach wprowadzają z danego sportu coraz więcej meczy z dobrymi kursami.

4. Czwarta zasada: Chęć ciągłego wygrywania wielu graczy widząc że tzw. idzie mecze siadają chce wygrywać coraz więcej i zazwyczaj wtedy rozluznia się stawia coraz więcej ale niekoniecznie tak skutecznie jak wcześniej i w końcu na dłuższa metę przegrywa wszystkie pieniądze wygrane na poprzednich typach.

5. Piąta zasada: Ostatnia w tym artykule nie traktuj wygranych w zakładach jako stałej pensji zakłady bukmacherskie traktuj jako hobby, możliwość oderwania się od codziennej rzeczywistości oczywiście wiadomo jest ze fajnie jest jak się coś wygra ale nie wolno tego traktować jak stałego zarobku

Mam nadzieje ze artykuł okaże się pomocny i życzę wszystkim jak najwięcej udanych zakładów i samych wygranych.