Menu

Jaki legalny bukmacher da najwięcej zarobić na zakładach?

Natknięcie się na zakłady bukmacherskie szukając pomysłu na zarabianie w internecie to jedynie kwestia czasu. Zawsze znajdzie się ktoś kto na nich zarabia i ochoczo chwali się swoimi wygranymi kuponami. A czy może nas coś bardziej przekonać niżeli kilkuset wygrane w przeciągu nawet kilkunastu minut? Każdy chciałby tak zarabiać – szybko i bez większego wkładu pracy. Tak często postrzegamy zakłady bukmacherskie.

A jak jest naprawdę z zakładami?

Prawda jest taka, że cały czas ok. 80-90% graczy stanowią osoby, które regularnie przegrywają. Mimo wszystko łatwo jest znaleźć i takich typerów, którzy sami się dziwią, że można w tak prosty sposób zarabiać pieniądze.

Jak najłatwiej zarobić na zakładach bukmacherskich?

Sposobów na to jest kilka. Pierwszy z nich to surebety. To niezwykle proste obstawianie. Tu zawsze wygrywa gracz. Choć mając niewielki budżet małe będą zarobki. Potrzeba też rejestracji u kilku bukmacherów, a dziś jak wiadomo jest to jeszcze trudniejsze.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Mimo wszystko osoby, które zaczęły grać surebety uznały, że dopiero dzięki nim zaczęły zarabiać i że jest to najprostsza metoda na bukmachera. Kolejnym sposobem na łatwe zarabianie na zakładach bukmacherskich jest obserwacja połączona z analizą. To już najczęściej mówimy o graczach, którzy specjalizują się w typowaniu na żywo. Doświadczenie sprawia, że doskonale wiedzą czego mogą spodziewać się od danego zespołu, zawodnika czy ligi. Często typują „na czutę”. Jednocześnie obserwują mecz i widząc jego przebieg jedynie upewniają się w swojej decyzji.

Dzięki owej znajomości już dzień wcześniej przeglądając ofertę widzą czy i kiedy warto się pojawić. Takich strategii jest tak naprawdę mnóstwo. Wielu graczy samemu dochodzi do pewnych wniosków. Nie ulega jednak wątpliwości, że najłatwiej jest zarobić na surebetach.

Serwisy bukmacherskie a zarabianie…

Tym bardziej, że są serwisy, które mogą je wyszukać dla nas. Za pewną opłatę możemy mieć dostęp do typów przedmeczowych jak i na żywo. Ile możemy na nich zarobić? Niestety musimy posiadać spory budżet, by zarobki były satysfakcjonujące. To minus surebetów.

Początkujący gracze często wskazują, że jest to zaledwie kilka złotych na jednym meczu. Dlatego też to jedna z nielicznych strategii, gdzie należy już na samym początku mieć spory wkład finansowy. Stąd też nie każdy początkujący gracz decyduje się na tę pewną metodę zarabiania na zakładach bukmacherskich. Zaletą jest fakt, że jest to pewny zarobek. Mimo wszystko miesięcznie możemy zarobić spokojnie 2-4 tysiące złotych.

Zatem niemal cały czas budujemy swój kapitał, gdyż strata nie jest tu zupełnie możliwa. Jednocześnie ostrzegamy przed pobieraniem typów z sieci. Niezależnie od tego czy są to płatne czy darmowe typy jeszcze nie ma takiego gracza, który by się na nich dorobił.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jest to ewidentnie strata czasu i pieniędzy. W przypadku zakładów bukmacherskich najlepiej jest się kształcić samemu i zdobywać doświadczenie. Poza tym mamy tu nieograniczone możliwości. Choć typując tylko u legalnego bukmachera wielu zawodowych graczy musiało poszukać innych rozwiązań, by móc nadal zarabiać tak duże pieniądze jak wcześniej.