Menu

Zakłady bukmacherskie LVBET

Ocena
  • Oferta zakładów
  • Bonusy i promocje
  • Czytelność strony
  • Obsługa klienta
  • Ocena gości
4.4

LV BET to legalny bukmacher internetowy ale posiadający również punkty stacjonarne w Polsce – póki co mało znany na większą skalę w Polsce – lecz powoli się to zmienia. Co prawda grają tam gracze, ale nie jest to bukmacher wyróżniający się czymś szczególny jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie.

Po pierwsze warto przy tym zaznaczyć, że działa on dla nas od 2016 roku i powoli zaczyna działać na polskim rynku bukmacherskim.

 

Legalne zakłady bukmacherskie w LV BET

Przechodząc do zakładów bukmacherskich to ich oferta jest o niebo lepsza od drugiej podobnej firmy, która stażem również podobna jest do LVBet a mianowicie forBET. Jest kilkanaście dyscyplin sportowych. Z pewnością fani e-sportu znajdą tu również coś dla siebie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Oprócz sportowych zakładów znajdziemy tu również zakładkę „zakłady specjalne”. Dotyczą one chociażby wydarzeń politycznych czy rozrywkowych. Strona dostępna jest oczywiście w języku polskim, mimo to czasem możemy znaleźć nie do końca wszystko przetłumaczone (bo bukmacher ten jest częścią innej dużej firmy bukmacherskiej działającej w Europie.

Oprócz zakładów bukmacherskich mamy do dyspozycji mnóstwo zdarzeń z Wirtualnych Sportów – gdzie możemy jak w kasynie obstawiać wirtualne zdarzenia ;).

 

Wpłaty i wypłaty w LV BET

Wpłaty i wypłaty głównie poprzez Przelewy24. To również mały minus dla LV BET. Należy zwrócić uwagę, że tych opcji powinno być o wiele więcej, ponieważ większości graczy korzysta ze Skrilla czy Tpay, które są dziś bardzo popularne (na dniach powinien te opcje ów bukmacher wprowadzić).

To co z pewnością wyróżnia tego bukmachera to liczne bonusy i akcje promocyjne. Już na samym początku możemy liczyć na nawet 1000 złoty – choć tutaj te bonusy się często zmieniają i warto śledzić naszą stronę by wiedzieć co w trawie piszczy.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Poza tym często występują liczne promocje. I to właściwie tyle o LVBET. Mało graczy na forach bukmacherskich chwali się grą u nich (zapewne będzie się to zmieniać z dnia na dzień po wejściu w życie ustawy hazardowej).

 

Opinie o bukmacherze LV BET

Są póki co typowymi średniakami z niewielkim stażem.

Być może musimy jeszcze trochę poczekać, aby ta legalna firma bukmacherska mogła się rozwijać. Do kogo jest zatem dziś skierowana? Dla typowych graczy, którzy raz wygrywaj, a raz przegrywają. Wtedy to z pewnością nie będziemy mieli żadnych problemów.

Przy tym nie warto do końca brać opinii o LVBET innych graczy. Być może najlepiej założyć tam konto (tutaj możesz dostać nawet 1000zł na zakłady) i po prostu obstawić kilka meczy. Jak wielu legalnych bukmacherów ma swoje plusy i minusy.

Jednak najważniejsze dla wszystkich jest wypłacalność, a z tym tematem raczej się nie spotykamy czytając opinie na temat LV BET. Jeśli jednak natkniemy się na problemy to z pewnością support tegoż legalnie działającego bukmachera postara się je szybko wyjaśnić – jest on chwalony przez większości tam zarejestrowanych graczy zakładów bukmacherskich.