Menu

Legalne zakłady online, odbierz kod promocyjny STS

Ocena
  • Oferta zakładów
  • Bonusy i promocje
  • Czytelność strony
  • Obsługa klienta
  • Ocena gości
3.9

Na promocję każdej firmy z pewnością znaczenie ma jej staż. To powoduje, że częściej i już szybciej jej nazwa pojawia się w naszych głowach. Nie inaczej jest z STS, czyli Star-Typ-Sport. Bukmacher działa od 1997 roku. Jest zatem jednym z niewielu, którzy mają najdłuższy staż.

Gracze, którzy wcześniej nie mieli styczności z legalnymi bukmacherami z pewnością słyszeli o WWW.STS.PL.

Największy bukmacher w Polsce?

Jest to jedna z głównych firm na rynku. Po wejściu ustawy w życie wielu typerów nie patrząc na opinie od razu zarejestrowało się właśnie tam. Nie oznacza to jednocześnie, że możemy liczyć na najlepszą ofertę. Niektórzy twierdzą, że wręcz przeciwnie. Jak jest naprawdę?

Oczywiście najlepiej przekonać się samemu na własnej skórze jak działa bukmacher STS.PL. Ostatnio jednak nie może on cieszyć się z pochlebnych opinii. Gracze coraz częściej rezygnują z gry. Głównymi powodami jest podwajanie kuponów.

Zarejestruj się na www.sts.pl i odbierz bonus

W przypadku wygranych nie mamy nic przeciwko, jednak w przypadku przegranych kosztuje nas to podwójnie. Nie każdy ma chęć pisania do supportu z każdym obstawionym kuponem. Do tego często wieszająca się strona internetowa nie pozwala nam zupełnie obstawiać.

Legalne buki a opinia

Ogólnie legalne buki w Polsce nie cieszą się bardzo dobrą opinią. Mimo tego takie błędy nie powinny mieć miejsca. Tym bardziej, że oferta STS.PL również nie zachwyca. Do tego należy dołączyć ofertę LIVE. Jakby tego było mało bukmacher ma niskie kursy, a do tego limity.

Zatem pomimo dość długiego stażu i rozpoznawalnej marki ów legalny bukmacher internetowy jest przeznaczony głównie dla graczy rekreacyjnych.

W takich przypadkach opłaca się obstawiać kupony AKO lub single z wysokimi kursami, by ostatecznie mówić o jakimkolwiek zarobku.

Jednak bukmacher STS to nie same wady. Wielu graczy chwali ilość punktów naziemnych, których na terenie Polski jest już ponad 400. Do tego wspomniana strona internetowa, która wykonana jest estetycznie w ciekawych kolorach.

 

Bonusy w STS

Czekają na nas tam bonusy na start – freebet w wysokości 20 złotych i dodatkowo 500 złotych na dalszą grę. Bonus powitalny w porównaniu do konkurencji być może nie zachwyca, ale jest dosyć wysoki.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W ocenie samych graczy i osób, które związane są z tą tematyką STS to głównie bukmacher marketingowy. Z pewnością większą uwagę powinien przeznaczyć na polepszenie działania obstawiania zakładów bukmacherskich na ich stronie internetowej.

Nie trudno jednak zauważyć, że jego popularność maleje. Cóż, gracze są niezwykle wymagający i po skorzystaniu z nielegalnych bukmacherów te oczekiwania nie maleją. W przypadku STS musimy być niezwykle wyrozumiali.