Legalni bukmacherzy w Polsce (lista)

Legalni bukmacherzy w Polsce (lista)

Legalni bukmacherzy w Polsce mają coraz więcej do powiedzenia już od dłuższego czasu …

W Polsce rynek gier hazardowych mocno się zmienił od czasu wprowadzenia Ustawy Hazardowej w 2017 roku. Od tego momentu, żeby działać jako legalni bukmacherzy w Polsce, trzeba posiadać licencję, którą wydaje Ministerstwo Finansów. Do dnia dzisiejszego taką licencję otrzymało już 19. bukmacherów, którzy mogą działać na naszym rynku w 100% legalnie.

TOP 5 bukmacherów w Polsce

Dzisiaj zajmiemy się stworzeniem listy TOP 5 najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. TOP 5 najlepszych bukmacherów Dla wszystkich potencjalnych typerów, którzy wahają się, którego bukmachera powinni wybrać – wychodzimy z pomocą.

Na podstawie kilku kryteriów – liczby i dostępności dyscyplin sportowych, bonusów i promocji– stworzyliśmy własną „piątkę” najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

 

5. Miejsce – Betclic

Naszą listę otwiera bukmacher Betclic, który w wyniku Ustawy Hazardowej musiał zniknąć z rynku, aby już w połowie 2019 roku pojawić się jako w 100% legalny bukmacher. Oferta od Betclic jest dość mocno rozbudowana – blisko 30 dyscyplin sportowych, nie zapominając także o e-sporcie, który jest równie dobrze zaopatrzony.

Minusem na pewno jest brak zakładów na sporty wirtualne, jednak liczymy, że zostaną one uzupełnione w najbliższym czasie. Bukmacher ten nie zapomniał także o promocjach – zarówno na start, jak i dla stałych graczy. Na powitanie daje graczom możliwość otrzymania nawet 500 złotych w cashbacku. Jest to ubezpieczenie pierwszego kuponu – gdy nie wejdzie, to taka sama kwota wraca na konto bonusowe.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Dla stałych graczy Betclic przygotował „multi+”, czyli im więcej typów na kuponie, tym możliwość wyższej wygranej do +50%, a także „boost”, czyli gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie, na całym rynku bukmacherskim.

 

4. Miejsce – LV Bet

Tuż za podium znalazł się LV Bet, bez którego lista najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce nie mogłaby powstać. LV Bet od czterech lat prężnie działa na polskim rynku. Wyróżnia się sporą liczbą promocji, od których może zaczniemy.

Na start daje on możliwość otrzymania nawet 3000 złotych od dwóch pierwszych wpłat, a także 20 złotych na sporty wirtualne. To jednak nie wszystko, ponieważ dla osób, które posiadają karnet na spotkania zespołów, które sponsoruje LV Bet, przewidziany jest freebet w wysokości 50 złotych. Co jakiś czas, gdy zbliża się jakieś ważniejsze wydarzenie, powstają promocje czasowe, chociażby na turnieje piłkarskie, czy mistrzostwa E-sportu. Oferta od LV Bet jest bardzo dobrze zaopatrzona.

Znajdziemy w niej ponad 30 dyscyplin sportowych, blisko 10. e-sportowych, a także dobrze rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Pod tym względem bukmacher ten naprawdę wygląda dobrze.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

3. Miejsce – STS

Najniższy stopień podium wśród najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce przypadło firmie STS. Najpopularniejszy polski bukmacher posiada jedną z najlepszych ofert na całym rynku. Są oni pionierami w dyscyplinach e-sportowych, których mają pokaźną kolekcję, blisko 40. dyscyplin sportowych, wiele sportów wirtualnych oraz Betgames, czyli połączenie kasyna i zakładów bukmacherskich.

STS posiada również największą liczbę kombinacji na zdarzenia live i wiele transmisji na żywo. Bonusy również są z najwyższej półki – szansa nawet na 1500 złotych od pierwszego depozytu, 20 złotych na e-sport, czy Betgames.

Promocji naprawdę dużo, a obrót tych bonusów niski – trzykrotność po kursie 1.91.

2022

 

2. Miejsce – Fortuna

Na drugim stopniu podium najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce znalazła się Fortuna. Kolejna wielka marka na rynku – ze świetną ofertą na dyscypliny sportowe (blisko 40 różnych sportów), politykę, e-sport i sporty wirtualne.

Posiadają oni Strefę Typera, czyli jedyne takie miejsce gdzie można porozmawiać na tematy związane z obstawianiem, a także świetnym program lojalnościowy, gdzie punkty wymienia się na nagrody, czy freebety. Bonusy w Fortunie są równie dobre – na start możliwe nawet 1000 złotych od pierwszej wpłaty, do 100 złotych w zakładzie bez ryzyka i freebet 20 złotych w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

1. Miejsce – Betfan

Najlepszym legalnym bukmacherem w Polsce internetowym uznaliśmy Betfan. Jest na naszym rynku od niedawna, ale zasłużył na takie miano swoim prężnym działaniem. Jest z nami od niecałego roku, a już posiada jedną z lepszych ofert na rynku – zarówno na klasyczne dyscypliny sportowe (około 40. dyscyplin), jak i e-sport, który jest również jednym z najlepiej rozbudowanych. Jednak to, co wyróżnia Betfan, to oferta na rozrywkę.

Wśród niej znajdziemy typy na politykę, ekonomię, pogodę, czy show-biznes. Wiele ciekawych propozycji, z bardzo dobrymi kursami, które mogą przynieść wysoki zysk. Betfan to także świetne promocje.

Na start daje szansę nawet na 1000 złotych od drugiego depozytu, a także do 600 złotych w zakładzie bez ryzyka. Do tego dochodzą promocje dla stałych graczy, a wśród nich – gdy spełni się wymogi ( min. 3 zdarzenia po kursach co najmniej 1.35), to można grać cały czas bez podatku. Ciekawą propozycją jest także Radar365, w którym znajdziemy najciekawsze promocje tymczasowe od bukmachera.

Z tego względu, pamiętając o krótkim istnieniu firmy, Betfan zasłużył na 1. miejsce w naszym zestawieniu najlepszych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce w tym roku.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Leave a Reply

Your email address will not be published