Menu

Legalny buk internetowy to jaki bukmacher? Gdzie obstawiać

Obecnie gracze chcący obstawiać zakłady bukmacherskie na terenie Polski nie mają zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o firmy bukmacherskie. Działa ich dosłownie kilka – mamy legalnego bukmachera fortuna.pl, totolotek.pl czy lvbet.pl no i oczywiście sts.pl. Choć znów podkreślamy, że chodzi jedynie o nasz kraj.

Ustawa hazardowa a legalność bukmacherów

Przed ustawą hazardową mieliśmy do wyboru niemalże setki różnych bukmacherów. Nie posiadali oni polskiej licencji, stąd też nazywaliśmy ich nielegalnymi bukmacherami. Legalny bukmacher internetowy – co zatem oznacza?

Dla nas, jako dla graczy to przede wszystkim 12% podatek. Należy dodać, że powyżej 2280 zł wygranej dochodzi kolejny 10% podatek. Zatem w sumie daje to już sporą kwotę. Zaletą jest fakt, że nie musimy obawiać się takiego zajęcia.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Podatki są za nas odprowadzane, a my nie musimy się niczym martwić. Niestety kursy u legalnych bukmacherów są o wiele niższe. Oferta również dużo gorsza. Gracze, którzy wcześniej obstawiali mecze i nielegalnych bukmacherów widzą znaczącą różnice. Obstawianie daje im już o wiele mniejsze zyski, jak nie straty.

Dlatego nie dziwi fakt, że wiele osób, które zajmowały się tym profesjonalnie zdecydowało się na wyjazd do Anglii czy na Maltę, gdzie oferta bukmacherów jest o wiele większa.

 

Legalny buk – co warto wiedzieć

Zapewne każdy wie, czym są zakłady bukmacherskie. Opinie na ten temat są różne. Jedni powiedzą, że to hazard, inni że hobby, a jeszcze inni nazwą to sposobem na życie. Każdy człowiek, który zaczynał bawić się w bukmacherkę, początek miał taki sam. Zaczyna się od odwiedzenia naziemnego legalnego buka, zazwyczaj jest to Fortuna, STS lub Totolotek.

Następnie nowicjusz, pod wpływem dużej wiary we własne umiejętności, decyduje się na zakład wielokrotny. Ten typ zakładu jest często nazywany tasiemcem lub taśmą. Na tej taśmie początkujący obstawia od pięciu do nawet dwudziestu losowych zdarzeń, bez wstępnej analizy meczów. Kurs ogólny takiego kuponu waha się pomiędzy 100, a 1000.

Młody gracz jest niezmiernie przekonany o słuszności kuponu, dlatego stawia czasem nawet 10 złotych(co na taśmę jest i tak dużą kwotą), licząc że zapewni mu on szybki i duży zarobek u bukmachera. W końcu stawiając 10 zł przy kursie 1000, nasza wygrana wyniesie dokładnie dziesięć tysięcy minus podatek.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Niestety zawsze pierwszy tasiemiec kończy się niepowodzeniem. Reakcja gracza na porażkę jest różna. Jedni już na starcie kończą swoją przygodę i odpuszczają sobie zakłady bukmacherskie na dobre. Inni z kolei brną dalej i czasami udaje się im nabrać doświadczenia i zostać profesjonalnymi graczami.

Niestety, każdy powinien mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów to hazard, choć może nieco lepiej opakowany i sprawiający wrażenie, że wszystko zależy od nas…