Legalny bukmacher internetowy Fortuna

Legalny bukmacher internetowy Fortuna

Stacjonarni bukmacherzy (jak choćby przedstawiana poniżej Fortuna zakłady bukmacherskie) to dowód na to, że nie wszystko przeniosło się do Internetu. Oczywiście bardzo wychwala się możliwość typowania na żywo i wiele innych funkcji. Mimo to nadal wiele ludzi lubi typować mecze u naziemnych bukmacherów.

W Polsce prym wiedzie z pewnością legalny bukmacher Fortuna (działa pod adresem www.efortuna.pl).

Legalny bukmacher internetowy

To jeden z niewielu bukmacherów, który oferuje typowanie meczy zarówno w Internecie jak i punktach stacjonarnych. To także nieliczna firma, która w 1996 roku otrzymała licencję Ministerstwa Finansów, przez co możemy być pewni legalności Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Mieszkając w miejscowości, która liczy co najmniej 10 tysięcy mieszkańców z pewnością możemy natknąć się na ich punkt. Nie powinno nas zatem dziwić, że jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów. A co z ofertą? Zakłady bukmacherskie w Fortunie to bardzo bogata oferta.

Warto tu przede wszystkim spojrzeć ze strony polskiego typera, który ma możliwość obstawiania niemal wszystkich dyscyplin, w których to biorą udział polscy sportowcy. Piłka nożna popularna jest na całym świecie stąd też typować możemy nie tylko naszą rodzimą ligę, ale również te zagraniczne.

Oprócz futbolu znajdziemy także inne dyscypliny sportowe jak chociażby koszykówka, tenis, hokej i wiele innych. Możliwości do obstawiania różnorodnych dyscyplin i lig jest zatem spora, a to również może przełożyć się na nasz zysk.

A co z kursami w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie w Fortunie to najlepsza oferta kursowa wśród stacjonarnych bukmacherów. Nie jest ukrywany fakt, że niektórzy bukmacherzy, a szczególnie stacjonarni pobierają podatek od każdego zakładu w wysokości 12%.

To jeszcze bardziej składania każdego typującego do szukania jak najlepszych kursów. Przy niskich kursach i podatku nasz zarobek może być znikomy, tym bardziej jeśli gramy na niskich stawkach. Dlatego też bukmacher Fortuna jest polecany wszystkim osobom, które cenią sobie obstawianie meczy w punktach stacjonarnych.

Dzięki konkurencyjnym kursom opłaca się tam typować. Jednak bukmacher ten idzie krok dalej. Doskonale wie, że same kursy to jeszcze nie wszystko. Konkurencja jest spora dlatego też typując u tego bukmachera możemy przystąpić do klubu Fortuna Plus i liczyć dodatkowo na nagrody w postaci pieniężnej. To właśnie czeka najlepszych typerów.

2023

Zakłady bukmacherskie a promocje na start

Na www.efortuna.pl możemy liczyć na grad promocji na start. Na początek dostajemy darmowy zakład 120 zł! Czyli jesli nasz pierwszy zakład do kwoty 120 zł okaże się chybiony bukmacher odda nam postawiony zakład na kolejne zakłady bukmacherskie u niego.

Dodatkowo mamy kolejne promocje na start w postaci bonusu od wpłaty – i tu w Fortunie możemy liczyć na bonus do 1000 złotych. Ta najpopularniejsza promocja na start wśród bukmacherów w Polsce to nic innego jak podwojenie naszej pierwszej wpłaty na konto na zakładach bukmacherskich.

 

Opinia o Fortunie

Podsumowując, legalny bukmacher Fortuna to ciekawa propozycja dla osób, które wolą obstawiać mecze w punktach stacjonarnych. Bogata oferta, wysokie kursy i ciekawe konkursy to odpowiednie argumenty, by zacząć grać właśnie tutaj. Na dzień dzisiejszy w całej Polsce znajduje się ta dużo punktów, że z pewnością w pobliżu nas możemy znaleźć jeden z nich.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Leave a Reply

Your email address will not be published