Menu

Mundial 2018: Polska – Kolumbia – typy bukmacherskie

Jak typować mecze Polska – Senegal, Polska – Kolumbia a także Polska vs Japonia? Wypróbuj nasze darmowe typy piłkarskie i co więcej obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Kolejne kilkanaście dni możemy zrelaksować się od futbolu na ekstraklasowym poziomie i zająć się typowaniem spotkań Mundialu w Rosji (2018). Polska ekipa narodowa w najbliższych dniach rozegra 3 spotkania na MŚ 2018.

Na dole opisujemy nasze typy na mecze w „naszej” grupie H na Mundialu. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo łatwo wskazać zwycięzców jako że swoje mecze grywają Polska i Kolumbia, które w opinii zawodowców są typowane na owe reprezentacje które przejdą dalej z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

W pierwszych pojedynkach rozegrają mecz odpowiednio Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie powinni mieć żadnych kłopotów ze strzeleniem kilku bramek – i tu postawiłbym na rezultat przynajmniej 3:0). Równolegle polska reprezentacja zagra pojedynek z Senegalem – typy na ten mecz to rezultat remisowy albowiem polska ekipa trochę winna się oszczędzać przed ważkim meczem z Kolumbią w Kazaniu (bilety na przedstawiony mecz już dawno zostały sprzedane). Tu typujemy jak bukmacherzy on line – X.

W następnej kolejności 28 czerwca 2018 roku będą w polskiej grupie 2 mecze. Nasza polska drużyna rozegra mecz z Japonią i tu wskazane jest postawić na Polaków gdyż Japończycy nie są bądź co bądź ciężką drużyną i są do rozgromienia. W następnym pojedynku – Senegal wedle Nas nie będzie mieć dużych okazji z Kolumbią i przegra rzeczony pojedynek, choć po mocnej walce.

W dole typy na spotkania Mistrzostw Świata 2018 grane w polskiej grupie…

Przewidywania na mecze

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – typujemy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – typujemy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Samara, Kosmos Ariena