Menu

Najpopularniejsze systemy bukmacherskie

Ocenia się, że pośród wszystkich materiałów niezbędnych do przeczytania odnośnie zakładów bukmacherskich, początkujące osoby niechętnie chcą się zaznajomić z systemami bukmacherskimi. Wydają się to dla nich skomplikowane tematy i rezygnują z ich poznania.

Jest to duży błąd, ponieważ każda osoba, która na poważnie myśli o zakładach bukmacherskich i czerpaniu z nich zysków opiera się na jednym z wielu systemów. Czym należy się kierować podczas wyboru jednego z nich? Pierwszym ważnym czynnikiem jest nasz kapitał.

 

Systemy na zakładach bukmacherskich

Są takie systemy bukmacherskie, które umożliwią nam obstawianie od 50 złotych, ale są i takie, w których jest to niemożliwe. Kolejne czynniki są równie ważne, a kolejnym z nich jest wiedza sportowa czy możliwe ryzyko. Najczęściej możemy spotkać graczy, którzy stosują płaską stawkę.

Na www.iforbet.pl możesz obstawiać z wysokimi kursami...

Tutaj ich obiektem zainteresowań jest zazwyczaj jedna lub dwie dyscypliny sportowe. Niezależnie od wszystkiego na każde zdarzenie mają oni odgórnie wyznaczoną stawkę do obstawienia. U niektórych jest to 20 złotych, a jeszcze u innych jest to 500 złotych.

 

Progresja

Równie popularna jest progresja. Tu w przypadku wygranej stawka na kolejny zakład jest już większa o pewien procent. Bardziej agresywnym systemem i niosącym za sobą ryzyko utraty pieniędzy jest system „piętnastka”. To system składający się z 15 poziomów.

Każdy poziom to jeden zakład o kursie co najmniej 2. Jego przeciwieństwem są surbety. To zakłady, które nie niosą za sobą żadnego ryzyka. Niezależnie od wszystkiego i tak wygramy. Pytanie zatem brzmi, które systemy bukmacherskie będą dla nas najlepsze.

 

Na pewno warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które zbliżą nas do odpowiedzi. Jeśli nie posiadamy na początku zbyt dużego wkładu własnego surebety raczej odpadają. Z kolei mało osób, które dopiero zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie chcą zacząć od agresywnych systemów bukmacherskich. Wszystko zależy zatem od wielu czynników.

 

Płaska stawka

Z pewnością uniwersalnym systemem bukmacherskim jest płaska stawka. Stosują ją gracze doświadczeni i początkujący. Jeśli od razu możemy wejść z większym kapitałem warto na poważnie zastanowić się na surbetami. To system, który gwarantuje nam zarobek.

Nie masz konta w LV BET? Pod tym adresem go założysz www.lvbet.pl

By jednak był on satysfakcjonujący najlepiej jest dysponować większą gotówką, którą musimy rozdzielić na kilku bukmacherów. Tak naprawdę wiele typerów przechodzi przez wszystkie te systemy bukmacherskie. Dzięki temu możemy sprawdzić na sobie, który z nich najbardziej nam odpowiada.

Niekiedy wystarczy na to miesiąc, a w jeszcze innych wypadkach będą to lata.