Menu

Obstawiaj siatkówkę PlusLigi z legalnym bukmacherem

Spółka LV BET Zakłady Sportowe ma w tym momencie pozycję Oficjalnego Partnera PlusLigi i Ligi
Siatkówki Kobiet. Umowa została parafowana do finiszu obecnego sezonu. To kolejna wersja kooperacji LVBET.PL ze środowiskiem siatki po patronacie CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Nakłoniliśmy dodatkowego kontrahenta, który będzie nas wspierał i dopomagał w dynamicznym rozroście PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Sportowe bardzo aktywnie przenika na główny plac sponsoringu niepiłkarskiego i cieszymy się, iż łączy własną przyszłość z krajową klubową siatką. Nowy partner niewątpliwie przyczyni się do tego, abyśmy tworzyli najsolidniejsze widowiska sportowe w Polsce – zaznacza Artur Popko, naczelny Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najświeższe gratisy niniejszego bukmachera (w tym 20 zł za rejestrację!) – o promocjach

Szczegóły umowy – korzyści oraz pieniądze

W obrębie umowy logo spółki bukmacherskiej będzie widać na bandach LED w ciągu meczy siatkarskich pojedynków ligowych. Kooperacja zakłada tudzież rząd działań na FB względnie Twiterze i na serwisach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, iż możemy przyłączyć się do grona kontrahentów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie zespoły należą do ścisłej czołówki europejskiej i od kilku lat święcą triumfy w klubowych pucharach. Jesteśmy przekonani iż nawiązanie kooperacji z jedną z najpopularniejszych dziedzin
w Polsce przyniesie wzajemne korzyści – opowiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera internetowego.

Legalny bukmacher działający w sieci LVBET.PL to energicznie rozwijająca się jednostka a na sektorze bukmacherskim, bazująca na dobrych projektach i formowana z pasją do sportu. Instytucja owa angażuje się w rozkwit wielorakich dyscyplin wspierając na przykład Wisłę z Krakowa, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a też portal internetowy ŁączyNasPasja.pl