Początki na zakładach bukmacherskich

Początki na zakładach bukmacherskich

Początki na zakładach bukmacherskich są proste ale nie łatwe. Wystarczy obstawić wynik meczu i już…

Zaczynając swoją przygodę z bukmacherką mamy mieszane uczucia. Z jednej strony to bardzo łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Z drugiej strony jak je można zarabiać skoro częściej przegrywamy niżeli wygrywamy, a bukmacher tylko się na nas bogaci?

Mamy chęć zapytania innych graczy „jak grać i obstawiać, żeby wygrywać?”. Ale na forach bukmacherskich możemy zauważyć już niejedno takie pytanie. Niewiele jest odpowiedzi, ponieważ jeśli wierzyć statystykom ponad 80-90% graczy zasila jedynie konto bukmachera.

 

Zarabianie na obstawianiu meczów

Ten niewielki procent osób, które potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich nie zawsze chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Mając jednak chęci do nauki z pewnością powinniśmy dać sobie czasu na naukę. Na co? Chociażby na giełdę Betfair czy spadki u azjatyckich bukmacherów.

Do tego możemy dołączyć schematy – głównie na tzw. łamaki. Jeśli chodzi o giełdę Betfair to pokazuje nam ona jakie wpłaty zostały zaakceptowane na dane zdarzenie. Możemy zatem podejrzeć czy nie ma zbyt podejrzanie wielkich wpłat na wygraną danego zawodnika czy na to, że np. w meczy piłki nożnej padnie kolejny gol. Jeśli odpowiednio będziemy czytać z wykresów jesteśmy w stanie znaleźć prawdziwe „pewniaki”.

Kolejnym sposobem na częstsze wygrywanie jest obserwacja spadków kursów u azjatyckich bukmacherów. Są strony internetowe, które oferują nam porównywanie kursów u kilku bukmacherów na żywo. Dzięki temu jesteśmy w stanie zauważyć spore spadki, a następnie to wykorzystać.

Każdy z tych sposobów daje nam większe prawdopodobieństwo wygranej. Bo z pewnością zdarzą się sytuacje, w których przegramy. Najważniejsze jest jednak to, by na końcu miesiąca zasilić swoje konto bankowe, a nie bukmachera u którego obstawiamy mecze online.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Na tą naukę potrzeba jednak czasu i więcej informacji. Warto się tym zająć, ponieważ zauważymy znaczącą poprawę naszej skuteczności. Zauważymy również, że granie dotychczas niskich kursów było czymś zupełnie głupim i w dłuższej perspektywie nie mogło dać nam zarobku.

Zmieniając strategię możemy zmienić nasze zdanie na temat zakładów bukmacherskich jak i samego sportu.

Leave a Reply

Your email address will not be published