Menu

STS – czy to największy polski bukmacher?

Wielki rozgłos ustawy hazardowej sprawił, że coraz większa grupa osób poważnie rozmyśla przejście do legalnego bukmachera. Który z nich jest godny naszego polecenia? Mimo, że konkurencja nie zbyt duża to należy przyznać, że na rynku jest kilka mocnych firm.

Wśród nich z pewnością będzie to STS.PL. I zazwyczaj też używamy tej nazwy, choć jej pełna brzmi dokładnie Star-Typ-Sport.pl. Analizując legalnego bukmachera już na wstępie musimy mieć, że będzie on od nas pobierał podatek w wysokości 12%. To musimy niejako zaakceptować.

 

Wybór bukmachera

Ważne jest odpowiadać sobie na pytania, którymi kierujemy się podczas wyboru bukmachera. Czy ważne jest dla nas jego doświadczenie na rynku? Jeśli tak to możemy być spokojni o tego bukmachera. Polski bukmacher STS działa od 1997 roku. Jest to zatem spory staż, który powoduje, że możemy zaufać temu bukmacherowi. W innym wypadku z pewnością już by nie istniał.

To również powoduje, że w sieci opinie o STS.pl nie są trudne do znalezienia. Mnóstwo osób wypowiada się na jego temat. Możemy zauważyć jak dużo osób korzysta z jego oferty. Z pewnością wśród legalnych bukmacherów STS jest jednym z najczęściej polecanych firm.

 

Punkty naziemne STS

Należy również wspomnieć, że nazywany jest bukmacherem naziemnym. Dlaczego? Głównie dlatego, że posiada swoje punkty stacjonarne w wielu miastach Polski. Zaletą jest fakt, że umożliwia nam także obstawianie zakładów bukmacherskich poprzez Internet.

Strona www tego bukmachera jest wykonana naprawdę przejrzyście. Nie powinniśmy mieć problemu z poruszaniem się po niej i akceptowaniu kolejnych kuponów. Oferta STS jak na legalnego bukmachera jest naprawdę szeroka.

 

Oferta bukmachera

Do wyboru mamy wiele dyscyplin sportowych. Jak wygląda obstawianie na żywo? Również możemy być tu mile zaskoczeni. Wiele osób cały czas negatywnie komentuje typowanie u legalnych bukmacherów na LIVE jednak STS cały czas się rozwija.

Być może te prace nie są tak szybkie jakbyśmy sobie tego życzyli, mimo wszystko wśród konkurencji nie wygląda to najgorzej. Jak każdy legalny bukmacher ma swoje wady i zalety.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Do największy zalet z pewnością należy zaliczyć jego legalne działanie na polskim rynku. Co prawda z tego tytułu wiążą się mniej przyjemne kwestie, ale grając w STS-ie nie musimy się martwić o żadne kontrole, itp. Największa wada? O podatku nie będziemy mówić, w końcu to nieodłączny element legalnego bukmachera. Zatem należy tu wymienić, że jest on przeznaczony głównie dla graczy rekreacyjnych.

To słaba strona, ponieważ wielu zaawansowanych graczy ma problem ze znalezieniem legalnej firmy bukmacherskiej przyjmującej zakłady, która akceptowałaby ich większe stawki i wygrane.

 

Bonus na start

W tej chwili to 500zł plus 20zł w formie freebetu. Na stronie www.sts.pl sprawdzicie więcej informacji na ten temat.