Menu

Wirtualne sporty od Milenium (informacje)

Pragniemy Was powiadomić o dodatkowym rozwinięciu oferty legalnego bukmachera Milenium.pl. Jako jedna z początkowych instytucji na rynku bukmacherskim włączyła nowatorską funkcję w swoim portalu do przyjmowania zakładów piłkarskich w postaci WIRTUALNYCH SPORTÓW.

Amatorzy futbolowych zakładów bukmacherskich powinni być oczarowani 😉 Wirtualne sporty zapewniają bowiem ponadprzeciętną gratkę do typowania zdarzeń wzorowanych na autentycznych rozgrywkach przez całą dobę.

W zakresie tejże nowości kibice mogą podejmować udział w zakładach na 2 typy gier.

Co da się typować w Milenium …

W Ekstralidze cały sezon grany jest przez 16 ekip. Każda ma swoje unikalne barwy, nazwy oraz graczy, w jakich polscy kibice zidentyfikują najatrakcyjniejsze krajowe kluby. Dopełnieniem ligowych pojedynków jest Puchar Globu. 24 kadry narodowe konkurują o określenie najmocniejszej na świecie: od części w grupach aż po część pucharową i wielki finał.

Wraz z następnym tygodniem wirtualne sporty przystępne są na naszej stronie internetowej – WYPRÓBUJ INTERNETOWE SPORTY.

Typujący mogą zawierać zakłady piłkarskie w edycji ligowej oraz pucharowej. Dodatkowym krokiem będzie włączenie zakładów na obydwa modele gier we wszelkich punktach naziemnych bukmachera Milenium. W późniejszej sposobności kibice dostaną sposobność typowania meczy kolejnych gałęzi sportu.

O dodatkowych nowościach w propozycji internetowych sportów buka Milenium.pl będziemy jednak oznajmiać błyskawicznie.

Posiadam nadzieję, iż rzeczone wiadomości nakłonią Was wszystkich do rejestracji u tego krajowego legalnego buka.

Specjalnie dla Ciebie Milenium zaoferował dodatek bez wkładu w kwocie 20 złotych (osiągalny tu).
Także na domiar tego dla wpłacających pierwszy raz nad 760 złotych nadto za wpłatę (info tu).