Menu

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Jedną z form zarabiania przez internet z domu jest obstawianie zdarzeń sportowych u legalnych bukmacherów online. Dlatego jeśli jesteś początkującym graczem i nie wiesz jak zacząć obstawiać mecze i gdzie najlepiej obstawiać, którego bukmachera wybrać to doskonale trafiłeś!

Hazard jest stary jak świat, ludzie, licząc na swoje umiejętności, starali się od dawien dawna w łatwy sposób zyskać trochę pieniędzy.

Co powinien wiedzieć każdy człowiek, który staje na początku przygody z bukmacherką?
Przede wszystkim to, że – jak każda gra losowa, także obstawianie meczów u bukmachera na zakładach bukmacherskich niesie za sobą duże ryzyko.

W związku z tym niedopuszczalne jest granie za sto procent swojego budżetu, w przeciwnym wypadku możemy zostać bez środków do życia. Optymalne stawki to te na poziomie 2-5% całego budżetu przeznaczonego na grę. Odpowiedzialna gra powinna być priorytetem.

Nierozsądne jest również stawianie zakładów na zdarzenia o których pojęcia nie mamy wcale bądź bardzo mgliste. Żeby zarabiać na graniu u bukmachera na zakładach bukmacherskich, musimy skupić się na jednej-dwóch dyscyplinach i mieć na jej temat stale świeże informacje, dotyczące takich rzeczy jak aktualna forma drużyn i zawodników, ewentualne kontuzje czy wykluczenia i inne okoliczności.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Jednym ze sposobów umożliwiającym zarabianie na zakładach bukmacherskich jest granie tzw. surebetów. Oznacza to, że bez względu na wynik zdarzenia, zawsze wyjdziemy na plus. Zarobek jest jednak na zadowalającym poziomie dopiero przy dużych stawkach.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Niezbędne jest również posiadanie konta na różnych witrynach bukmacherskich jak choćby na fortuna.pl, totolotek.pl czy lvbet.pl.

 

Bukmacherka

Każdy z Nas powinien chociaż raz pobawić się w obstawianie meczów. Ile razy można by pomyśleć to tylko 2 złote co mi szkodzi, a jednak wygranie na zakładach bukmacherskich nie zawsze jest takie proste. Nie bez powodu bukmacherka jest dozwolona od 18 lat.

Plusem grania na pewno jest to że można łatwo się dorobić, ale także można stracić dużo pieniędzy oraz uzależnić się od grania i to jest największym minusem grania. Znam kilka osób, którym ewidentnie nie wychodzi granie w zakłady bukmacherskie, ale nie wyobrażają sobie raz dziennie kuponu nie obstawić jakiegoś meczu czy wydarzenia.

Wiec czy obstawianie meczów się opłaca ?

I tak i nie. Wszystko zależy od naszego podejścia do sprawy. Znam osoby, które myślą nawet cały dzień przed postawieniem zakładu, analizują bardzo dokładnie każdy mecz, a znam takich, które stawiają na ślepo.

Jak dla mnie bukmacherka to na pewno dobry sposób na zarobek, ale trzeba mieć dużo szczęścia, bo wynik nie zależy od nas, a także trzeba wiedzieć, kiedy i na kogo w danym momencie obstawiać. Na pewno dzięki szczęściu możemy wygrać bardzo dużo pieniędzy. Nie raz ktoś pokazał mi wygrany kupon za 10 złotych, a wygrane u bukmachera były w tysiącach złotych.