Zakłady bukmacherskie na lekkoatletykę

Zakłady bukmacherskie na lekkoatletykę

Jeśli lubimy patrzeć na tak wielką imprezę sportową jaką są Igrzyska Olimpijskie to z pewnością słyszeliśmy o rzucie dyskiem. Z resztą ta dyscyplina sportowa znana była już w latach p.n.e. Jak w większości przypadków zasady zostały od tego czasu mocno zmienione i dziś możemy rzut dyskiem typować u bukmacherów. Okazji do tego co prawda zbyt często nie mamy.

Bukmacherzy oferują nam obstawiania rzutu dyskiem właściwie tylko podczas większych imprez. A zakładać się możemy chociażby o zwycięzcę całej imprezy. Zadanie dość trudne, ale nie niemożliwe. Do tego dochodzą zakłady TOP 3 i H2H.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Tych opcji nie jest zbyt wiele, ale nawet gdybyśmy bardzo chcieli to nie da się tu nic wymyślać na siłę. Oczywiście niekiedy są dodatkowe zakłady w postaci „czy zostanie pobity rekord świata”, itp. To wszystko zależy już wtedy tylko i wyłącznie od bukmachera.

Lekkoatletyka

Obstawiając rzut dyskiem na MŚ w lekkiej atletyce musimy oczywiście być dobrze zorientowani w temacie jeśli chodzi o samych zawodników.

Na szczęście w ostatniej fazie nie jest ich zbyt wielu. Dzięki czemu szybciej możemy sobie przyswoić te wiadomości. Ważne są tu zarówno statystyki i rankingi z przeszłości, ale również wyniki aktualne. Nie zaszkodzi nam bacznie obserwować kariery sportowców.

Ważna jest każda informacja dotycząca nawet niewielkie kontuzji, która może przeszkodzić w końcowym efekcie na wielkiej imprezie.

Takie wiadomości znajdziemy chociażby na kontach sportowców w mediach społecznościowych. Wyniki są również uzależnione od miejsca rozgrywania zawodów. Nie mówimy tu o kraju, ale stadionie czy hali. Są przypadki, w którym zawodnicy preferują jedno z tych miejsc i to właśnie tam potrafią osiągać najlepsze wyniki. Jeśli chodzi o pogodę to nie zawsze ma ona tu wielkie znaczenie.

Lepiej podejść do tematu jakim jest prestiż danych zawodów. Wiadomo, że im impreza bardziej nagłośniona tym bardziej sportowcy chcą się pokazać z dobrej strony. I na koniec pamiętajmy, by zawsze starać się szukać niespodzianek z wyższymi kursami. Tym bardziej jeśli typujemy zakłady H2H czy TOP 3.

Leave a Reply

Your email address will not be published