Menu

Zakłady piłkarskie czyli obstawiamy mecze piłki nożnej

Przeglądając opisy różnych polskich bukmacherów u każdego z nich zauważymy jak dużą wagę przywiązuje on do zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Trzeba przyznać, że nawet jeśli będzie to początkujący bukmacher to możemy być pewni, że znajdziemy u niego szeroką ofertę właśnie na tę dyscyplinę sportową.

Jeśli dopiero co zaczynamy zarabiać na zakładach bukmacherskich to piłka nożna z pewnością powinna być w kręgu naszych zainteresowań. Istnieje wiele różnych strategii na zakłady piłkarskie. Najczęściej analizujemy dogłębnie mecz głównie opierając się na statystykach.

 

Jak i co obstawiać …

Zważamy uwagę na to czy drużyny grają jeszcze o coś ważnego, jak mocno może być to zacięty mecz. Być może nie warto ryzykować obstawieniem liczny goli, ale liczby żółtych kartek? Właściwie każdy bukmacher daje nam możliwość typowania meczów przed ich rozpoczęciem. W piłce nożnej bardzo popularne jest także obstawianie meczy na żywo.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

W większości tych przypadków możemy liczyć na wyższe kursy. Często w pierwszych minutach meczu nie dzieje się nic specjalnego. Automatycznie kursy rosną. Zatem jeśli chcemy obstawiać np. ilość goli warto poczekać kilkanaście minut. Z pewnością będziemy mogli liczyć na większy zarobek, oczywiście w przypadku wygranej.

 

Dlaczego warto obstawiać piłkę nożną na żywo?

Dlatego, że po przebiegu meczu możemy zobaczyć jak gra dany zespół. To, że wygrał on znacząco w poprzednim meczu nie oznacza, że dziś też tak będzie. Być może to wydawać się dla niektórych dziwne, ale naprawdę są osoby, których nie interesuje kto gra w danym zespole.

Po statystykach, które są prowadzone na żywo są w stanie również obstawiać mecze z pozytywnym wynikiem. Jaka jest zaleta typowania piłki nożnej?

Przede wszystkim bogata oferta. Warto zauważyć, że nawet w większe święta czy zaraz po Nowym Roku odbywają się mecze piłki nożnej. Być może nie grają zbyt popularne drużyny, ale u bukmacherów znajdziemy ofertę.

To pokazuje, że nie ma dnia w ciągu roku, by nie odbywał się jakiś mecz piłki nożnej. Dla samego typera znaczy to bardzo dużo. Niemal każdego dnia mamy szansę na zarobek. Do tego dochodzi łatwość w zdobywaniu najnowszych informacji. W końcu piłką nożną żyje wiele krajów.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Nie dziwi zatem fakt, że zakłady na piłkę nożną są tak popularne. Tak naprawdę wystarczy, że będziemy znać podstawowe zasady tej dyscypliny sportowej. Potem wystarczy nam dostęp do strony, gdzie znajdziemy statystyki. Poza tym warto obserwować mecze na żywo.

Tutaj już pomocni są sami bukmacherzy, którzy transmitują mecze i udostępniają nam statystyki z meczu.