Menu

Zakłady bez podatku – u kogo ekstra kasa do wygranych

Aby zgarniać na zakładach wzajemnych dużo kasy potrzeba nie wyłącznie typować dobrze lecz i szukać buka jaki świadczy typowanie spotkań piłkarskich bez podatku! Przez to zdobędziemy sporo więcej funduszy do właściwie wytypowanych kuponów.

W tym momencie jest paru legalnie działających bukmacherów w Polsce którzy dostarczają zakłady na mecze bez podatku (w poniektóre dni możesz tak obstawiać) – do tejże grupki należy:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Typowanie w necie bez podatku w Milenium

Opcja obstawiania bez podatku 12% to jedna z ciekawszych promocji u legalnie działających buków w Polsce. Bukmacher Milenium widzi to w szczególności po zainteresowaniu ich ofertą dla graczy jaka zwie się po prostu Happy Hour. Po zbadaniu oceny graczy zadecydowali dokonać kilka znacznych zmian w tej ofercie. W tym momencie będzie ona osiągalna znacznie systematyczniej i przede wszystkim o analogicznych godzinach.

Na domiar tego bukmacher Milenium.pl zadecydował by promocję Happy Hour złączyć z meczami Lotto Ekstraklasy. Teraz promocja będzie osiągalna 1h przed każdym pierwszym spotkaniem danego dnia. Dotyczy zaczynającej się w nadchodzącym czasie kolejki oraz każdej następnej.
Ot tak przynosi to alternatywę obstawiania bez podatku 4 razy na tydzień, przez cały czas o tej samej porze.

Równocześnie nadmieniony legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy nie kasuje Happy Hour o nieregularnych porach. Zapraszamy by wstąpić na witrynę do obstawiania meczy www.milenium.pl, aby zweryfikować gdzie danego dnia uruchomiona jest rzeczona promocja.

Bonus bez depozytu! Bonus za wpłatę! Więcej na www.milenium.pl

Powinno się również wspomnąć, iż w na zakładach wzajemnych Milenium oferta Happy Hour nie jest zredukowana stawką na zakładach. „Daninę” płacimy za którykolwiek kupon jaki został wygrany i puszczony w sprecyzowanych godzinach akcji promocyjnej, także ten za 2 zł jak i ów za 100 złotych. Zwyciężyć są w stanie z tej przyczyny zdobyć dowolni gracze.

Oprócz tego należałoby jeszcze wspomnąć, iż akcja Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w każdych punktach stacjonarnych i w Necie.

U kogo warto typować bez podatku

Jak poprzednio wspomniałem na na dzień dobry jeśli chodzi o buka bez podatku to zalecamy typować spotkania na stronce www.totolotek.pl względnie w forbet.pl.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

To póki co unikalni bukmacherzy on line w Polsce mający taką ewentualność na swoich stronach do obstawiania spotkań.

W czasie pisania bieżącego artykułu przekazano nam iż co pewien czas na stronie buka www.fortuna.pl da się typować spotkania bez podatku (oferta HAPPY HOURS).